• American Way okuliare na čítanie dark bronze, +3.50 1×1 ks

  – napomáhajú pri zrakových ťažkostiach Spôsob použitiaOkuliare na krátkodobé zlepšenie zraku pri čítaní pre osoby s rovnakým oslabením zraku na oboch očiach ( v inom prípade konzultujte so svojím lekárom ). Nepoužívajte pri riadení motorových vozidiel. Uchovávajte v puzdre a čistite handričkou.

  3.29 
 • American Way okuliare na čítanie brown, tenký rám, +3.00 v etui 1×1 ks

  – napomáhajú pri zrakových ťažkostiach Spôsob použitiaOkuliare na krátkodobé zlepšenie zraku pri čítaní pre osoby s rovnakým oslabením zraku na oboch očiach ( v inom prípade konzultujte so svojím lekárom ). Nepoužívajte pri riadení motorových vozidiel. Uchovávajte v puzdre a čistite handričkou.

  5.99 
 • ANNABIS VARICANN Q10 gél na ťažké nohy 1×75 ml

  Gél z Bio konope, s koloidným striebrom a koenzýmom Q10.
  Originálna receptúra obsahuje konopný olej, extrakt a celú radu prírodných látok a silíc, ktoré sú známe pre svoje schopnosti uľavovať pri pocite ťažkých nôh. Podieľa sa na zmiernení akútnych i dlhodobých problémov s nohami. 
  Spôsob použitiaGél naniesť na postihnuté miesto niekoľkokrát denne a jemne vmasírovať do pokožky. 

  11.19 
 • ANNABIS MENTHOL ARTHRO gel 1×200 ml

  Chladivý gél obsahuje konopný olej, extrakt a celú radu prírodných látok (napr. pagaštan konský, kostihoj lekársky, mäta pieporná, jedľa sibírska) a silíc. Gél
  vďaka svojej konzistencii sa dobre rozotiera, nemastí a je ľahko vstrebateľný, určený ma masáž v oblasti kĺbov, svalov, šliach a chrbta, na osvieženie pokožky pri svalovej únave po športovaní.
  Spôsob použitiaDoporučené dávkovanie je 3x denne v odstupe najmenej 3 hodín. Naniesť primerané množstvo prípravku a jemnou masážou votrieť na požadované miesta pokožky.  
  Upozornenie: Obsahuje mentol, nevhodné pre deti do 3 rokov. Nepoužívať prípravok v okolí očíalebo na poranenú pokožku. Po použití dôkladne umyť ruky vodou. Uchovávať mimo dosahu detí.

  7.99 
 • ANNABIS LIPSTICANN balzam na pery z BIO konope 1×15 ml

  Konopný balzam na pery  s včelím voskom
  pomáha pri hojení popraskaných a veľmi vysušených pier, zvláčňuje, hydratuje a spevňuje pery,  chráni pred slnečným žiarením a nepriaznivými vplyvmi prostredia, pomáha pri oparoch a prasknutých kútikoch a bráni ich vzniku.
  Spôsob použitiaPrípravok sa podľa potreby viackrát denne nanesie na pery a nechá pôsobiť.

  3.99 
 • ANNABIS HANDCANN Q10 regeneračný krém na ruky 1×75 ml

  Krém sa vďaka nasýteným mastným kyselinám a ďalším látkam obsiahnutým v použitej receptúre spoľahlivo stará o pokožku rúk.
  regeneračný krém na suchú a popraskanú pokožku rúk, na pokožku v okolí nechtov a nechtových lôžok.
  Spôsob použitiaKrém sa odporúča používať podľa potreby. Krém niekoľkokrát denne rovnomerne rozotrieť na pokožku rúk.

  3.29 
 • ANNABIS CREMCANN HYALURON hydratačný pleťový krém, Anti-age repair 1×50 ml

  Omladzujúci pleťový krém z liečivého konope s vysokým obsahom kyseliny hyalurónovej.
  Vysoký obsah kyseliny hyalurónovej napomáha prirodzenou cestou obnoviť objem pleti a tým viditeľne vyhladzuje vrásky. Kyselina hyalurónová je prirodzenou súčasťou organizmu, pôsobí hlboko do všetkých kožných vrstiev, vypína pleť a dodáva pleti prirodzenú sviežosť. Omega kyseliny 3-6 obsiahnuté v konopnom oleji, kanabinoidy a rad ďalších použitých prírodných účinných látok sú známe pre svoje regeneračné a omladzujúce účinky a schopnosť obnovovať prirodzenú rovnováhu. Krém je obvykle vhodný aj pre veľmi citlivú a poškodenú pleť.
  Spôsob použitiaPrípravok sa aplikuje ráno a večer v rovnomernej vrstve na čistú pokožku.

  13.39 
 • ANNABIS ARTHROCANN HREJIVÝ gél s koloid. striebrom, s kapsaicínom, z BIO konope 1×75 ml

  Hrejivý gél s originálnou receptúrou, obsahuje radu prírodných látok. Gél je z BIO konope, s koloidným striebrom a kapsaciínom.
  Vďaka svojej konzistencii sa dobre rozotiera, nemastí a je ľahko vstrebateľný. Obsahuje kapsaicín ktorý pokožku prehrieva.

  Gél je určený na masáž kože v oblasti kĺbov, svalov, šliach a chrbta.  Spôsob použitiaNa postihnuté miesto sa gél nanáša maximálne 2x denne v odstupe najmenej 3 hodín. Prostredníctvom masáže pokožku prehreje a tým napomáha odstraňovať akútne i dlhodobé problémy.
  Obsahuje kapsaicín, nepoužívať prípravok v okolí očí alebo na poranenú pokožku. Po použití dôkladne umyť ruky vodou.

  11.19 
 • NUPO Hotový nápoj Vanilka a Banán 1 x 330ml PET

  NUPO Hotový nápoj Vanilka & banán – Potravina, instatný nápoj určený pri diétach so zníženou energetickou hodnotou určená na regulovanie telesnej hmotnosti, čiastočná náhrada stravy. Koktail obsahuje 211 kalórií a najmenej 30 % denného doporučeného množstva vitamínov a minerálnych látok podľa smernice 96/8/EC o potravinách určených pre využitie energie – výživa k znižovaniu hmotnosti. Tento produkt nie je úplnou náhradou stravy je nutné kombinovať s potravinami. Spôsob použitia Podáva sa za studena, dobre pretrepať pred konzumáciou. Spotrebovať ihneď po otvorení. Alergény: Obsahuje mlieko. Upozornenie: Nie je vhodný pre deti do a mladistvých do 18 rokov. Nápoj je vhodný len ako súčasť diéty so zníženou energetickou hodnotou a ostatné potraviny musia byť nevyhnutnou súčasťou diéty. Dbajte na primeraný denný príjem tekutín (minimálne 2 litre denne).

  2.59 
 • NUPO Hotový nápoj Kakao 1 x 330ml PET

  NUPO Hotový nápoj Kakao – Potravina, instatný nápoj určený pri diétach so zníženou energetickou hodnotou určená na regulovanie telesnej hmotnosti, čiastočná náhrada stravy. Koktail obsahuje 211 kalórií a najmenej 30 % denného doporučeného množstva vitamínov a minerálnych látok podľa smernice 96/8/EC o potravinách určených pre využitie energie – výživa k znižovaniu hmotnosti. Tento produkt nie je úplnou náhradou stravy je nutné kombinovať s potravinami. Spôsob použitia Podáva sa za studena, dobre pretrepať pred konzumáciou. Spotrebovať ihneď po otvorení. Alergény: Obsahuje mlieko. Upozornenie: Nie je vhodný pre deti do a mladistvých do 18 rokov. Nápoj je vhodný len ako súčasť diéty so zníženou energetickou hodnotou a ostatné potraviny musia byť nevyhnutnou súčasťou diéty. Dbajte na primeraný denný príjem tekutín (minimálne 2 litre denne).

  2.59 
 • NUPO Hotový nápoj Caffe latte 1 x 330ml PET

  NUPO Hotový nápoj Caffe latte – Potravina, instatný nápoj určený pri diétach so zníženou energetickou hodnotou určená na regulovanie telesnej hmotnosti, čiastočná náhrada stravy. Koktail obsahuje 211 kalórií a najmenej 30 % denného doporučeného množstva vitamínov a minerálnych látok podľa smernice 96/8/EC o potravinách určených pre využitie energie – výživa k znižovaniu hmotnosti. Tento produkt nie je úplnou náhradou stravy je nutné kombinovať s potravinami. Spôsob použitia Podáva sa za studena, dobre pretrepať pred konzumáciou. Spotrebovať ihneď po otvorení. Alergény: Obsahuje mlieko. Upozornenie: Nie je vhodný pre deti do a mladistvých do 18 rokov. Nápoj je vhodný len ako súčasť diéty so zníženou energetickou hodnotou a ostatné potraviny musia byť nevyhnutnou súčasťou diéty. Dbajte na primeraný denný príjem tekutín (minimálne 2 litre denne).

  3.29 
 • NUPO Meal bar Tyčinka Citrónová chrumkavá 1 x 60 g

  Proteínová tyčinka nahrádzajúca jedlo s citrónovými chrumkami má lahodnú mäkkú náplň s malými kúskami ryžových čipsov, vďaka čomu je tak lahodne chrumkavá. Tyčinka je poliata vrstvou jogurtu, ktorý jej v kombinácii s chuťou citróna, dodáva svieži a ovocný povrch, ktorý ju jasne odlišuje od ostatných tyčiniek.

  2.19 
 • NUPO Meal bar Tyčinka Brownie chrumkavá 60g

  Proteínová tyčinka nahrádzajúca jedlo – Chrumkavé brownie má hutný, ale lahodný obsah s intenzívnou chuťou brownie a malými chrumkavými kúskami ryžových čipsov. Tieto kúsky dodávajú tyčinke chrumkavosť, čomu napovedá aj jej názov. Tyčinka je zaliata vrstvou tmavej čokolády, ktorá v kombinácii s chuťou brownie, poteší všetkých milovníkov čokolády!

  2.19 
 • NUPO Meal bar Tyčinka Proteinová 29% Čokoládová 1 x 40g

  Proteínová tyčinka čokoládová 40 g  29 % obsah proteínu spojenie jemnej a lahodnej  príchute čokolády s vysokým obsahom proteínu.

  1.59 
 • URGO Burns Na popáleniny lipidokoloidná náplasť, sterilná, 5×7 cm, 1×6 ks

  Sterilná náplasť URGO Na popáleniny, vyrobená z netkaného textilu s vysoko absorpčným vankúšikom, prikrytým sieťkou (hydrokoloid/vazelína), ktorá pri kontakte s exsudátom z rany uvoľňuje hydrokoloidné častice, ktoré reagujú s vazelínovou zložkou a vytvoria lipidokoloidný gél. Tým sa napomáha urýchliť proces hojenia vo vlhkom protredí.
   
  ochranný gél urýchľuje proces hojenia vo vlhkom prostredí absorpčný vankúšik odvádza z rany prebytočnú vlhkosť tlmí bolesť, neprilepí sa k rane

  Náplasť je určená na ošetrenie popálenin 1. stupňa a povrchových popálenin 2. stupňa, ku ktorým dochádza v domácnosti. Spôsob použitiaPostihnuté miesto sa po dobu 15 min oplachuje prúdom studenej vody, starostlivo sa osuší sterilným kompresom (gázovým štvorcom). Následne sa na vyčistenú ranu priloží náplasť – priamo na postihnuté miesto.

  8.99 
 • Kneipp Soľ do kúpeľa na prechladnutie s eukalyptom 1 x 500 g

  Prehrieva telo. Obsahuje prírodnú termálnu soľ a cenný eukalyptový olej. Balenie je na 8 – 10 kúpeľov. Použitie: Nasypte ¾ vrchnáka soli do vášho kúpeľa. Teplota kúpeľa 36°C – 38 °C. Doba kúpeľa : 10-20 minút. Soľ je ľahko rozpustná vo vode. Neobsahuje konzervačné látky, chemické prísady, farbivá, má neutrálne pH, dermatologicky testovaná.

  5.99