Kedy ste si naposledy s chuťou zacvičili, tak, že ste sa do toho vôbec nemuseli nútiť? Kedy ste naposledy jedli niečo zdravé a mali zo seba dobrý pocit? A viete vôbec, že žiť aktívne neznamená len samú drinu a jedlo, z ktorého ste smutný? Spoznajte LiveActive a skočte do každého dňa lepšie naladený.

Mnoho z nás má sedavé zamestnanie, takže väčšiu časť svojho dňa trávime pasívne hemžením sa na stoličke s občasným výletom po jedlo alebo na WC. Málokto si môže dovoliť cvičenie v práci. Večer prídeme domov a riešime, čo bude na večeru, treba ísť na nákup, v dreze sa kopí riad, deti treba obstarať a v podstate sme radi, ak máme pred spaním chvíľku času pre seba.

Z pocitu istej krivdy ten čas využívame na surfovanie po internete, pozeranie TV, napchávanie sa a podobne… Všetkými spôsobmi, len nie aktívne. Takže sa cítime ešte unavenejší, hoci sme vydali len minimum energie. Aj tí z nás, ktorí celý deň stoja na nohách, sa po príchode domov snažia čím skôr dostať ku gauču. Hoci bol ich deň aktívnejší, častokrát musia vykonávať jednostranný pohyb, ktorý preťažuje niektorú časť tela, a cvičenie teda potrebujú skôr na uvoľnenie.

Áno, času je naozaj málo, ale čo je oveľa horšie… Ľuďom chýba motivácia. Motiváciou nemyslíme len predstavu, že sa blíži leto, plavky a treba zhodiť, inak bude hanba pri bazéne. Takáto motivácia vydrží väčšinou krátko (asi do prvého stretu s čokoládovým muffinom). Chcelo by to pocítiť skutočnú radosť z cvičenia – alebo aspoň trochu postrčiť a získať pocit, že cvičenie nie je také namáhavé a zničujúce. A od toho je tu LiveActive.

Od roku 2012 propaguje myšlienku, že aktívny život = šťastný život. Aj keď večerné cvičenie po celom dni môže vyzerať ako neskutočná prekážka, ktorá Vás odrovná nadobro, opak je pravdou. Po vhodne zvolenom pohybe naberiete viac energie a zvládnete sa postarať o domácnosť predtým, než odkväcnete do postele.

Prístroje a fitness pomôcky LiveActive zvládnu obsluhovať aj úplní nováčikovia. Nezáleží na tom, či ste mamička na materskej a túžite zhodiť tehotenské bruško, alebo máte po 50-ke. Väčšina pomôcok slúži rovnako dobre športovcom, ktorí chcú dosiahnuť lepší výkon. Možno si z TV pamätáte sklápací prístroj Gymbit Wonder Core na precvičovanie telesného jadra. Pomohol veľkému množstvu žien uľahčiť pomerne náročné cvičenie zamerané na brušné svalstvo.

Cieľom LiveActive je veci pre Vás zjednodušiť, ušetriť Vám toľko času, koľko sa dá, a motivovať Vás k pohybu a zdravej výžive. Bez toho to nepôjde